• Wpisów:98
  • Średnio co: 34 dni
  • Ostatni wpis:53 dni temu
  • Licznik odwiedzin:64 456 / 3367 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Przez wszystkich, którzy mieli okazję go spróbować, uważany jest za jeden z najsmaczniejszych owoców na świecie.

Skórka owocu, mino, że raczej nie spożywana za względu na swój cierpki smak, zawiera najwięcej zdrowotnych składników, dlatego też używana jest zarówno do produkcji napoju jak również suszy się ją, aby później sproszkować i używać jako medykament na różne dolegliwości.

więcej...
http://www.vemma-poland.org/produkty/vemma/geneza-vemma/mangostan/owoc.html
 

 
Tak od wieków nazywany jest ten wspaniały owoc.
Mino że znany od tysięcy lat przez rdzennych mieszkańców Azji w krajach zachodnich ciągle jest jeszcze bardzo mało popularny.
Prawdopodobnie stało się tak, ponieważ roślina mangostanu jest niebywale wrażliwa na najdrobniejsze zmiany klimatyczne, co uniemożliwia jej hodowlę w innych rejonach świata niż te, w których występuje od wieków (Południowa Azja).

więcej...
http://www.vemma-poland.org/produkty/vemma/geneza-vemma/mangostan.html
 

 
Pierwszy na świecie sok z owocu mangostanu, witaminami i minerałami.

czytaj więcej...
http://www.vemma-poland.org/produkty/vemma/geneza-vemma.html
 

 
Vemma jest to koncentrat pełen witamin i minerałów. Ma on za zadanie przywrócenie kondycji Twojego ciała oraz utrzymanie go w normie.

Na dzień dzisiejszy VEMMA jest najlepszym na świecie produktem zawierającym antyoksydanty. Skórka mangosteena jest najważniejszym dostawcą xanthones.


Xanthones - są to naturalne substancje o mocnych farmaceutycznych właściwościach, można je znaleźć w owocach i warzywach. Na dzień dzisiejszy jest około 200 różnych xanthones (mangosteen posiada ich 40).
Xanthones mają korzystny wpływ na komórki ciała i w ten sposób pomagają tworzyć naturalną barierę ochronną dla organizmu.

więcej...
http://www.vemma-poland.org/produkty/vemma/co-to-jest-vemma.html
 

 
* Pełen zakres witamin o wartościach antyutleniających
* Ekstrakt z całego owocu mangostanu
* Organiczny, bogaty w substancje odżywcze aloes
* Organiczna, bezkofeinowa zielona herbata
* Ponad 65 głównych minerałów pochodzenia roślinnego

więcej...
http://www.vemma-poland.org/produkty/vemma/czym-jest-vemma.html
 

 
Vemma to płynny suplement diety - SOK na bazie wyciągu z mangostanu, zielonej herbaty i aloesu.
SOK ten został wzbogacony kompleksem 65 ultraminerałów w postaci jonowej. Jest to jedyny sok na świecie posiadający wszystkie 65 ultraminerałów, pozostałe dostępne na rynku zawierają maksymalnie 16. Poziom ultraminerałów na górze butelki jest taki sam jak na dnie butelki, gdyż nie opadają one na dno. Dzięki temu, że mają postać jonową, nie można ich przedawkować.

więcej...
http://www.vemma-poland.org/produkty/vemma.html
 

 
Każdy wie, że powinno się zażywać witaminy…

Ale kto chciałby połykać codziennie garść tabletek? Vemma® może zlikwidować „syndrom zmęczenia tabletkami”.

Vemma łączy w sobie najnowsze osiągnięcia naukowe z tym, co najlepsze w naturze, by stworzyć kompletny i pyszny płynny suplement diety, który stosuje się raz dziennie i który da Ci wszystko, czego potrzebujesz, a nawet jeszcze więcej, tak by Twoje zdrowie i energia pozwoliły Ci działać na najwyższych obrotach.

więcej...
http://www.vemma-poland.org/o-produkcie.html
 

 
BK Boreyko, dyrektor d/s marketingu z wieloletnim doświadczeniem i wielokrotnie nagradzany przedsiębiorca, jest zagorzałym fanem zdrowego trybu życia, czym zaraża wszystkich przy każdej okazji. W 1995 r. BK dostrzegł potencjał drzemiący w rozwijającym się wówczas przemyśle zdrowia i urody, dzięki czemu założył pierwszą na świecie firmę z tej branży, New Vision®.


Historia BK'a została już opublikowana na łamach takich czasopism, jak The O'Reilly Factor, Extra, Inside Edition, Success Magazine czy Your Business at Home , a ostatnio w czasopiśmie Success From Home oraz w Chicken Soup for the Network Marketer's Soul.

więcej...
http://www.vemma-poland.org/prezes-dyrektor-generalny.html
 

 
Vemma® jest spółką rodzinną i hołdującą wartościom rodzinnym, utworzoną przez założycieli firmy New Vision®, prosperującego lidera obecnego od 12 lat na rynku produktów do pielęgnacji zdrowia i urody. New Vision® może się poszczycić ponadmiliardowym całkowitym przychodem ze sprzedaży detalicznej oraz ponad milionem zadowolonych klientów.


New Vision to przedsiębiorstwo solidne i niezawodne, cieszące się nieposzlakowaną opinią wśród klientów sieci handlu detalicznego. Jego działalność koordynowana jest z obecnej centrali mieszczącej się w Scottsdale w Arizonie. Firma prowadzi także niezwykle wydajne centrum dystrybucji oraz zakład produkcyjny wytwarzający leki płynne, oba usytuowane w Tempe w Arizonie. W branży, w której ponad 90% nowych firm bankrutuje w pierwszym roku działalności, a ponad 98% w ciągu pierwszych pięciu lat, New Vision już dwunasty rok z rzędu osiąga sukcesy przejawiające się w zyskach. Jeszcze bardziej imponujący jest fakt, że New Vision wypłacił prawie 500 milionów dolarów swoim członkom, bez jakichkolwiek opóźnień w wypłatach honorariów czy wypłatach z tytułu promes.

Zarówno New Vision, jak i Vemma, są własnością pana BK Boreyko oraz jego sióstr, Karen i Lauren. Jako dzieci Bena i Dottie Boreyko, dobrze prosperujących sprzedawców działających w sieci handlowej, założyciele Vemma dosłownie dorastali w branży. W wieku siedmiu lat BK zaczął pomagać rodzicom w prowadzeniu komórki sieci Amway. Zanim osiągnął pełnoletność, znalazł się na poziomie PS Direct ze swoją własną siecią dystrybuującą produkty marki Amway. BK i jego rodzina byli także najlepiej zarabiającymi dystrybutorami w firmie Matol Botanical, a ich zyski w szczytowej fazie działalności przekraczały 350 000 dolarów miesięcznie. Ledwie skończywszy trzydziesty rok życia, wspierany przez krewnych, BK zapoczątkował nową epokę w historii dystrybucji sieciowej, tworząc firmę adekwatnie nazwaną New Vision (Nowa Wizja). W swoich poczynaniach rodzeństwo wzorowało się na sile i odwadze matki, która rok wcześniej przegrała walkę z rakiem. Ich misja była prosta: podniesienie jakości życia rodzinnego zarówno w sferze fizycznej, jak i w obszarze finansów. Już po kilku miesiącach czasopismo „Success Magazine” ogłosiło światu niespotykany wcześniej sukces zupełnie nowej marki. Sukces ten był wspomagany dynamicznym kierownictwem na poziomie działalności lokalnej stanowiącym jej „kosmiczny” napęd. Wkrótce BK został laureatem nagrody Przedsiębiorca Roku w Arizonie, którą ufundowała firma Ernst & Young i która jest prestiżowym odznaczeniem nadawanym w uznaniu innowacyjności oraz zasług na polu rozwoju przedsiębiorczości.


Firma New Vision już poprawiła jakość życia niezliczonych rzesz mieszkańców Stanów Zjednoczonych, Kanady, Japonii, Singapuru, Malezji, Filipin, Australii oraz Nowej Zelandii. Ta stabilność, która zawsze jest w cenie w biznesie, gwarantuje członkom zespołów (kierownikom lokalnym) i kierownikom zarządczym (pracownikom centrali), a także konsumentom, komfort psychiczny wynikający z pewności, że wszelkie ilości czasu, energii i zasobów zainwestowane w markę New Vision zaprocentują w korzyściach osiąganych w niedalekiej przyszłości.

Vemma jest produktem końcowym zastosowania w praktyce wiedzy pochodzącej z doświadczeń ostatnich dwunastu lat i przekształcenia jej w doskonałą szansę sprzedaży na przyszłe 10 lat lub jeszcze dłużej! Teraz ta szansa na bogate i szczęśliwe życie dające wolność i niezależność, której wszystkim nam brakuje, może przypaść w udziale także Tobie. Nasi współpracownicy mają jednocześnie poczucie bezpieczeństwa, które zapewnia im wsparcie czołowego w branży przedsiębiorcy.

czytaj więcej...
http://www.vemma-poland.org/o-new-vision.html
 

 


Oto nasza misja. New Vision® - założona przez BK Boreyko i jego rodzinę macierzysta spółka firmy Vemma - jest liderem w branży zdrowia i urody. Ponad 10 lat temu New Vision wprowadziła na rozwijający się wówczas w USA rynek napojów odżywczych najlepiej sprzedający się płynny suplement diety bogaty w składniki mineralne. Zyski, jakie osiągnięto z jego sprzedaży detalicznej przekroczyły kwotę miliarda dolarów.

Dzięki wiedzy zdobytej w trakcie ostatnich dziesięciu lat badań nad produktem i udoskonalaniem koncepcji biznesowych, Vemma jest skazana na równie spektakularny sukces na rynku. Głównym powodem stworzenia Vemmy była ogromna liczba ludzi, którzy przegapili szansę zarobku miliarda dolarów, jaka wiązała się z New Vision, kiedy to ludzie tacy jak Ty mieli swój udział w ponad 400 milionach dolarów wypłaconych prowizji.źródło:
http://www.vemma-poland.org/o-firmie.html
 

 
Witam, w MLM siedzę od ładnych paru lat.
Przez te wszystkie lata szukałem odpowiedniej firmy z super produktem i PM.
Rok temu znalazłem tą firmę, jest nią VEMMA i również ma plan binarny.

Moim zdaniem najszybciej można zarobić będąc w firmie, która wymaga kupowania produktu co X czas.
Bo co z tego, że miałem w firmie Betterware ponad 50 osób w 3 miesiące, jak tylko 2 osoby były (w miarę) aktywne.

Trzeba wybrać firmę z suplementami, gdyż chcemy być przecież zdrowi.
Co do siebie mają takie firmy? A no to, że produkt starcza nam na miesiąc i robimy kolejny zakup, dzięki czemu jesteśmy aktywni, osoby pod nami postępują jak by i zarabiamy.

Wybierając firmę np z kosmetykami/perfumami produkty te starczają na dłużej, a sama kwalifikacja mija szybciej.

Piszę to z własnego doświadczenia.

Po za tym najważniejszą sprawą jest produkt, najlepiej na sobie, bądź bliskiej osobie go przetestować.
Byłem w firmie VIPG, produkt drogi i nie rewelacyjny, kolejną firmą była firma Flavon, produkt drogi i straszny, miał obniżać ciśnienie, a tu gucio, ciśnienie było tak wysokie że omal śmierć nie nastąpiła, po tym incydencie odszedłem od firmy raz na zawsze.
Znam osoby, które polecają produkty firmy Flavon, bo na nich pozytywnie zadziałał. Jednak ja uważam, że produkt powinien być bezpieczny dla wszystkich.
Po firmie Flavon związałem się z firmą VEMMA w której to niedługo minie rok. Przez ten czas nie miałem negatywnych zdań na temat tego produktu i już wiem, że do końca zostanę w VEMMA, to jest to, czego szukałem przez te wszystkie lata.


Droga do VEMMA stoi otwarta.
Zapraszam!
 

 
Niestety nie miałem dostępu do internetu przez 3 dni, dla tego teraz podzielę się z Wami moim zaskoczeniem.

W piątek otrzymałem prowizję ponad 300 Euro, jakie było moje zaskoczenie, kiedy na koncie zobaczyłem tę kwotę.
To mnie bardziej zmotywowało, wcześniej miałem po 30-40 eu, a teraz...

Zachęcam każdego do zarabiania w ten sposób!
 

 
Jestem lekarzem medycyny naturalnej z tytułem magistra biologii, specjalizującym się w odżywianiu.
Praktykuję medycynę alopatyczną i naturalną.
Podczas swojej praktyki leczyłem 50 tysięcy pacjentów. Od ponad 30 lat tworzę receptury środków zdrowotnych i odżywczych dla firm farmaceutycznych i dla programu kosmicznego NASA.
Bez przerwy poszukuję nowych składników odżywczych i firm, których produkty oferują pacjentom wyjątkowe i skuteczne działanie bez skutków ubocznych.

Sok z mangostanu ma bardzo specyficzne i wyjątkowe właściwości.
Długo i dokładnie badałem informacje na temat owocu z mangostanu i przeciwutleniaczy, które ten owoc zawiera w dużych ilościach. (W moim 30-to letnim doświadczeniu nie spotkałem się jeszcze z taką ilością niezależnych naukowych badań, jakim poddany został owoc mangostanu.) Badania prowadzone na najlepszych światowych uniwersytetach analizują specyficzne składniki soku z owocu mangostanu, tzw. ksantyny, które pomagają w zwalczaniu wielu chorób.

W swojej praktyce staram się zarówno zapobiegać jak i leczyć. Ponieważ często przychodzą do mnie pacjenci z zaawansowanym stadium raka, jestem zainteresowany badaniami nad ksantynami i ich hamującym wpływem na raka.

Skórka Mangostanu zawiera przynajmniej 40 ksantyn, z których część wykazuje działanie przeciwko rakowi piersi, prostaty, płuc, żołądka itp. Stosuję sok z mangostanu w protokołach leczenia, które opracowaliśmy dla wszystkich pacjentów, włącznie z pacjentami chorymi na raka.
Rezultaty są zaskakująco korzystne.

Chory organizm potrzebuje do regeneracji materiału organicznego, a nie syntetycznego.
Naturalny sok z mangostanu wzbogacony sokami pomocniczymi zawiera bardzo dużo ksantyn i może go spożywać każdy bez względu na wiek czy zdrowie. Wolne rodniki powstają w procesie oksydacji powodując zniszczenie komórek w organizmie, wywołując choroby serca i nowotwory.
Antyutleniacze skutecznie likwidują wolne rodniki, na które człowiek jest ciągle narażony.
Zardzewiały metal jest bezużyteczny, ponieważ został uszkodzony przez oksydację (rdzę). Nasze komórki i organy mogą być także osłabione przez oksydację, co może prowadzić do raka i schorzeń serca.

Najważniejsze, co można zrobić dla własnego układu odpornościowego to wzmocnienie go przez spożywanie zdrowej żywności zawierającej antyutleniacze i żywności o wysokim współczynniku neutralizacji wolnych rodników (ORAC - Oxygen Radical Absorbance Capacity). Im wyższy ORAC, tym więcej wsparcia otrzymuje nasz organizm w zwalczaniu chorób.
Na sok mangostanu składa się cały owoc wraz ze skórką bogatą w ksantyny oraz inne owoce obfitujące w substancje odżywcze. Szacuje się, że sok z owocu mangostanu zawiera 17-24 tys. jednostek w skali ORAC. Są to najwyższe wartości wśród znanych owoców i jarzyn.
 

 
"Jestem przekonany, że mangostan będzie bez wątpienia najbardziej efektywnym leczniczym środkiem uzupełniającym."
Sok z owocu MANGOSTANU jest więcej niż wyjątkowy... jest konieczny dla optymalnego zdrowia.
J. Frederic Templeman, M.D.
 

 
Dzisiaj w tygodniku Wprost pojawił się raport (około 10 stron) na temat marketingu sieciowego. Obalają negatywne mity dotyczące network marketingu.

Zachęcam do zakupu, przeczytania i dołączenia do mnie. Oczywiście nie namawiam, możecie wybrać inne firmy, ja byłem w wielu i moim zdaniem ta jest najlepsza.
 

 
Team Bonus wynika z różnicy pomiędzy całkowitym zarobkiem w ciągu danych 4 tygodniach, a 60$

Bonus otrzymuje osoba, która ma bezpośrednio od siebie wprowadzone 4 osoby i w ciągu ostatnich 4 tygodni zaszedł u nij przynajmniej 1 cykl

 

 
<|> Musisz mieć przynajmniej 6 osób bezpośrednio zasponsorowanych przez siebie, z czego 1 na lewej i jedna na prawej(niekoniecznie w oknie bezpośrednio pod Tobą) + 4 osoby gdziekolwiek.

Otrzymasz poza cyklami i Matching bonus 1 10% z obrotu, który wykona wraz z grupami każda z Twoich bezpośrednio wprowadzonych 6 osób i obrotu każdej z osób, które zostały wprowadzone bezpośrednio przez te 6 osób.

 

 
<|> Musisz mieć przynajmniej 4 osoby bezpośrednio zasponsorowane przez Ciebie, z czego 1 na lewej i 1 na prawej (niekoniecznie w oknie bezpośrednio pod Tobą) + 2 osoby wprowadzone gdziekolwiek.

Wówczas otrzymasz 10% z każdej osoby, którą zasponsorowałeś bezpośrednio (inaczej mówiąc 10% z obrotu, który wykona wraz z grupami każda z Twoich bezpośrednio wprowadzonych 4 osób).

 

 
Cykl jest to kolekcja 180 punktów do 360 punktów. Za taki stosunek punktowy VeMMA wypłaca 25$


Aby został wypłacony cykl - musisz mieć dwie osoby bezpośrednio wprowadzone przez siebie od sieci, z czego jedna na lewej - jedna na prawej (nie koniecznie w oknach bezpośrednio pod Tobą)

Wielokrotność punktacji 360ptk. - 180ptk. jest wielokrotnością 25$
np. Twoja lewa struktura wygenerowała 850 ptk.
Twoja prawa struktura wygenerowała 500ptk.


Punkty, które pozostały, a więc 850p-720p=130p na L i 500p-360p=140p P
przechodzą na kolejny tydzień rozliczeniowy, a więc naliczane są historycznie.
Możesz je stracić tylko w przypadku, gdy w ciągu 4 tygodni Twoje konto będzie nieaktywne.
 

 


Budujemy TYLKO dwie struktury!
Nie ma różnicy procentowej!


KWALIFIKACJA 1 PACK (produkt do wyboru)
<|> 2 butelki VeMMA (80.80 EURO)
<|> 30 buteleczek V2 (93.30 EURO)
<|> 24 puszki VERVE (74 Euro)
pozostałe ceny na stronie
http://www.vemma-poland.org/cennik-dla-dystrybutora.html
 

 
Bardzo polecam stronę www.vemma-poland.org
Znajdziecie tam informacje o firmie, produktach, składniki... .
 

 
<|> Poprzez stronę personalną Enrollera - www.group.vemma.com
<|> Podając mi dane


Krok1.
Uzupełnij dane osobowe: Imię, Nazwisko, adres zamieszkania, telefon, mail


Krok2.
<|> Wybierz produkt (z zakładki "Wszystkie produkty"
<|> Zaznacz kwadracik (autoship)
<|> Kliknij "Dodaj do koszyka"
<|> Kliknij "Do kasy"

UWAGA!
Nie ma możliwości rejestracji bez zakupu produktu!
Brak zakupu wiąże się z usunięciem konta!


Krok3.
<|> Wybierz sposób płatności:
- Karta kredytowa lub CHIP (uzupełnij formularz płatności kartą, kliknij "Złóż zamówienie"
- Przelew (kliknij "Złóż zamówienie, dokonaj przelewu, koniecznie wpisz w tytule swój numer ID!"

Na mail'a podanego przy rejestracji, otrzymasz powitanie w VeMMA wraz z numerem ID

W kolejnym mail'u otrzymasz link do strony DPD, na której będziesz mógł śledzić drogę swojej paczki!
 

 
Budujemy struktury binarne, składające się z dwóch nóg. Prawej i Lewej, sponsorując tylko dwie osoby. Każda następna osoba jest wpisana niżej w Twojej strukturze. W tym tkwi siła tego systemu!

Tylko 2 produkty. Kwalifikacją jest 1 pack VEMMA - 2 butelki (80 Euro) lub 24 puszki VERVE (74 EURO) oraz wprowadzenie dwóch aktywnych osób.

Co ważne, kwalifikacja daje aktywność na 5 tygodni, od daty zakupu, a nie od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca jak w innych firmach.
W momencie, kiedy zakupimy produkt i wprowadzimy bezpośrednio od siebie dwie osoby, które również zakupią produkt, stajemy się zdolni do budowania struktury oraz otrzymywania prowizji rozliczeniowej co tydzień.